BENEDICTO-MAT SRL
- Stare
- Înregistrată
- Ultimul exercițiu
- 2025
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Analiză financiară
Folosește săgețile stânga și dreapta pentru a naviga între ani, Home și End pentru primul sau ultimul an și Escape pentru a închide detaliile.
Imagine de ansamblu
Sinteză financiară
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
- Active totale
- 34.641 RON
- Datorii totale
- 6.908 RON
- Capitaluri proprii
- 27.733 RON
- Număr mediu de salariați
- 0
Evoluție 2024–2025
Cifră de afaceri
2024: 0 RON
2025: 0 RON
Schimbare: 0 RON
Rezultat net
2024: 0 RON
2025: 0 RON
Schimbare: 0 RON
Active totale
2024: 63.640 RON
2025: 34.641 RON
Schimbare: -45,57% · scădere semnificativă
Datorii totale
2024: 35.906 RON
2025: 6.908 RON
Schimbare: -80,76% · scădere semnificativă
Capitaluri proprii
2024: 27.734 RON
2025: 27.733 RON
Schimbare: -0,00% · stabil
Număr mediu de salariați
2024: 0
2025: 0
Schimbare: 0
Rentabilitatea activelor
2024: 0,00%
2025: 0,00%
Schimbare: 0,00 pp · stabil
Rentabilitatea capitalurilor
2024: 0,00%
2025: 0,00%
Schimbare: 0,00 pp · stabil
Datorii / active
2024: 56,42%
2025: 19,94%
Schimbare: -36,48 pp · scădere semnificativă
Autonomie financiară
2024: 43,58%
2025: 80,06%
Schimbare: 36,48 pp · creștere semnificativă
Rotația activelor
2024: 0,00×
2025: 0,00×
Schimbare: 0,00×
Solvabilitate financiară
2024: 1,77×
2025: 5,01×
Schimbare: 182,93% · creștere semnificativă